The Life of Barbour 498

Subtitle

Blog

بوت کمپ های کدگذاری جهان ، یا حداقل ایالات

Posted by [email protected] on
استیو هارمز ، رئیس برنامه درسی Dev Bootcamp - یکی از اولین بوت کمپ های برنامه نویسی - کمی محبوبیت جدید آنها را روشن می کند: "بوت کمپ های برنامه نویسی معرفی عملی بسیاری از مفاهیم اصلی در برنامه نویسی را ارائه می دهند: صنعت و روش ماشین آلات think. این مهارت ها به ارزیابی کیفیت کد در QA ، مقیاس گذاری استقرارها به صورت افقی و درک با اطمینان آخرین زبانها و سیستم عاملها برای هر زمینه ای که انتخاب می کنید ، ترجمه می شود. "
مشاغل شخصی می تواند پس از نامحدود بودن بوت کمپینگ برنامه نویسی - فقط مختص مهندسان نرم افزار و توسعه دهندگان وب نباشد. در زیر ، 11 برنامه نویسی برنامه نویسی bootcamp مشاغل مورد نیاز خود را توصیف کرده اند (یا برای خودشان ایجاد کرده اند) با مهارت های جدید خود.
1. مدافع توسعه دهنده

Dev Bootcamp grad Nathan Park به عنوان مدافع توسعه دهنده در mLab ، "پایگاه داده به عنوان یک سرویس که بیش از 350،000 استقرار MongoDB را در AWS ، Azure و Google تأمین می کند" کار می کند. نقش وی شامل ایجاد محتوا و ابزار فنی برای سایر توسعه دهندگان ، تحقیق در مورد فن آوری های جدید و در حال تکامل ، ارائه پشتیبانی مشتری ، شرکت در کنفرانس ها و رویدادها و موارد دیگر است.
پارک می گوید که حضور در Dev Bootcamp برای کار حرفه ای او بسیار ارزشمند بود. "فراگیری زیادی وجود داشت که باید انجام شود - درک چارچوب های توسعه وب ، یادگیری زبانهای پیشرو و باطن ، الگوریتم های تخته سفید ، و به طور کلی قادر به صحبت در مورد کد. داشتن این نوع دانش فنی زمینه یادگیری من را هنگام یادگیری فن آوری های جدید و نوشتن قطعات فنی برای کاربران ما. "
2. توسعه دهنده وب
لیانا شاپیرو در برنامه توسعه وب توسعه نیویورک کد + آکادمی طراحی شرکت کرد ، جایی که "یک برنامه درسی کامل را که روی Ruby on Rails و Javascript و همچنین HTML و CSS متمرکز بود مطالعه کرد." اینها همه مهارتهایی است که وی اکنون در نقش تمام وقت خود به عنوان توسعه دهنده وب در Wondersauce ، آژانس دیجیتال ، از آنها استفاده می کند.
Schapiro نتیجه گیری می کند که ، "تجربه برنامه نویسی بوت کمپ به من فشار واقعی داد که برای تغییر شغل نیاز داشتم. [طی 9 ماه] ، من برنامه های شخصی خود را ساخته بودم ، یک کارآموزی باورنکردنی (در Hirepurpose) داشتم ، و اولین بار را انجام دادم تمام وقت به عنوان یک توسعه دهنده وب. Bootcamp بنیاد من را ایجاد کرد و از همه مهمتر ، امکان وجود آنچه را که در آنجا وجود داشت را به من نشان داد. با این حال ، bootcamp فقط ابتدای کار بود - کار سخت پس از پایان bootcamp آغاز می شود! "
3. مهندس نرم افزار
کلی هیل ، فارغ التحصیل Hack Reactor ، بلافاصله پس از اتمام برنامه در Hack Reactor ، جایی که آنها JavaScript کامل را تدریس می کنند ، در Change.org استخدام شد. هیل به زودی نقش جدید خود را در Entelo ، یک سایت فناوری جذب نیرو آغاز می کند.
هیل معتقد است که تجربه بوت کمپ Hack Reactor یک بازی کاملاً تغییر دهنده است. "من قبلاً تجربه برنامه نویسی داشتم ، اما حضور در آن مرا از فضای باریکی که در آن اشغال کرده بودم خارج کرد و جهان را باز کرد. من آموختم که توسعه نرم افزار واقعی چگونه است. به من این امکان را داد تا بدون مقدار زیادی از تنظیم / درد در حال رشد. "
4. طراح
Dawn Delatte ، رمزگذار bootcamp The Iron Yard ، اکنون یک طراح در thinkbot ، یک شرکت Ruby on Rails ، توسعه موبایل و طراحی است. در thinkbot ، دلات در درجه اول برای مشتری طراحی می کند ، بنابراین کارهای روزمره او بسیار متفاوت است. او به شدت با توسعه دهندگانی کار می کند که "جادوی باطن را عملی می کنند".
"از زمان حضور در The Iron Yard ، زندگی حرفه ای و زندگی من قطعاً به سمت بهتر تغییر کرده است. من از هیچ چیز درمورد کد و طراحی UI / وب ، به طراحی و ساخت وب سایت با دو دست خودم ، رفتم و مقداری ترس را از دست دادم من می دانم که فقط در مدت سه ماه می توانم چه کاری انجام دهم و اگر واقعاً سخت کار کنم چقدر می توانم یاد بگیرم. و در سطح عملی تر ، مکان هایی مانند این را نمی شناختم thinkbot بدون شنیدن صحبت آنها در کلاس های ما یا شنیدن صحبت های شرکت ها از معلمان و مدیران دانشگاه وجود داشته است. "
5. توسعه دهنده را تجربه کنید
اریکا پرنگا ، درجه Dev Bootcamp ، اکنون عنوان توسعه دهنده تجربه در Adobe را دارد. وی در نقش خود ، نیمی از وقت خود را صرف "تولید نمونه های آزمایشی مقیاس کوچک ، بیشتر در حال حاضر در وب" می کند. 30٪ دیگر از وقت او صرف تحقیق می کند - به طور خاص ، مطالعه در مورد نرم افزار و آزمایش میدانی. 20٪ نهایی بین جلسات و آموزش به خودش تقسیم می شود تا مطمئن شود دانش و مهارت او در ارتباط است.
پرنگا می گوید: "بدون تجربه بوتکمپ من نمی توانم بگویم کجا خواهم بود ، اما در سان فرانسیسکو در شرکتی که نیمی از عمرم تحسین کرده ام سه رقمی نمی شود. کدگذاری بوت کمپ بیشتر از مهارت های لازم را برای شروع شغلی به من بدهید که از نظر عاطفی و مالی از من مراقبت کند ... این مرا مجبور کرد که در توانایی خود برای انجام آنچه برای موفقیت لازم بود سرمایه گذاری کنم (و بنابراین به آن اعتقاد دارم).
6. متخصص میز کمک فنی
پاتریک کوک ، یکی دیگر از دانش آموزان The Iron Yard ، یک متخصص میز کمک فنی است. کوکی در استارتاپی که در آن کار می کند کلاه های زیادی به سر می گذارد.
او می گوید ، "حیاط آهنین به من کمک کرد تا از طریق مکالمه در مورد مهارت های نرم و آموزش شبکه ، این شغل خاص را پیدا کنم. در طی چند مورد از معاملات هفتگی ، درباره اهمیت رفتن به ملاقات ها و ملاقات با مردم صحبت کردیم. ایده رفتن و ملاقات با مردم نه تنها برای یافتن اینکه آیا آنها به دنبال استخدام هستند ، بلکه همچنین برای یادگیری اینکه مردم از چه فناوری هایی استفاده می کنند ، برای دیدن اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست و ایجاد ارتباط با توسعه دهندگان دیگر.
او همچنین یک توسعه دهنده مستقل موبایل / iOS است و همچنان در آنجا به دنبال هدف طولانی مدت خود برای توسعه یک برنامه تمام وقت iOS است.
7. مهندس DevOps
مقالات مربوطه
شان مارمان ، درجه Dev Bootcamp ، به عنوان مهندس DevOps در Marqeta ، اولین سیستم عامل پردازنده صادر کننده API باز در جهان ، کار می کند. "یک کار روزمره باعث می شود که من با توسعه دهندگان برای تسهیل استقرار کد و اطمینان از در دسترس بودن زیرساخت ها و / یا به روزرسانی های backend قبل از فشار دادن کد ، [و همچنین اسکریپت نویسی و اتوماسیون وظایف جدید و قدیمی برای اطمینان از کار ثبات." همچنین هر روز موقعیت ها و چالش های جدیدی برای پرتاب کردن به سمت او دارد: "هیچ دو روز یکسان نیست."
وی چه چیزی را در مورد bootcamp با ارزش دانست؟ "من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با یکی از مربیان فاز 1 یکبار در یک بار حضور داشتم. ما تمرینات زیادی انجام دادیم که در آن موضوعات ناآشنا را انجام می دادیم و سعی می کردیم جایگاهی برای درک یک موضوع در یک موضوع پیدا کنیم. سطح عمیق تر. این رویکرد یادگیری واقعاً به من کمک کرد تا از موانع ذهنی آزار دهنده در هنگام یادگیری رشد به تنهایی عبور کنم. "
8. مدیر محصول
جاستین بلمونت ، مدیر محصول در ZocDoc ، در مدرسه Flatiron تحصیل کرد. "کار من این است که اطمینان حاصل کنم تیم من در حال ایجاد ویژگی های جدید مناسب برای پزشکان و بیماران ما است. هر روز متفاوت است. دیروز من در بیمارستانی در غرب میانه بودم و وقت خود را با پزشکان اورژانس گذراندم تا فرصتهای زندگی خود را پیدا کنم راحت تر. امروز من جلساتی را با تیم های بازاریابی ، عملیاتی و حقوقی خود برای بحث در مورد یک محصول جدید به علاوه یک جلسه ایده پردازی با مهندسان و طراحان تیمم داشته ام. "
اس ام اس مارکتینگ
اگرچه نقش وی به خودی خود مبتنی بر کد نیست ، اما او می گوید: "من نمی توانم تصور کنم که بدون درک نحوه ساخت نرم افزار بتوانم برای تیم مهندسی محصولی را هدایت کنم. تجربه ای که در مدرسه Flatiron کسب کردم - ساخت پشته های کامل برنامه های وب ، تمرین توسعه آزمون محور ، کار با API ها - کاملاً به تسریع حرفه من کمک می کند. "
9. معمار محصول
کنت کوک ، معمار محصولات در Nextenture ، در مدرسه Flatiron تحصیل کرد. "به عنوان یک معمار محصول ، زمان من بین طراحی ، ساخت و راهنمایی ، تلاش برای توسعه تقسیم شده است. در یک روز مشخص ، ممکن است از تمسخر UI و ساخت نمونه های اولیه UX ، به نوشتن کد در Objective-C یا Swift برای رسیدن به اثبات مفهوم خارج از زمین. "
تجربه بوت کمپ کوک از جهات دیگر یک دارایی بوده است. "علاوه بر کسب مهارت برای مشارکت کد در پروژه های فناوری Nextenture ، رفتن به مدرسه Flatiron به این معنی است که من می توانم در مورد یک پروژه فناوری با هر کس دیگری صحبت کنم و یک گفتگوی معنادار داشته باشم. از نظر طراحی ، کارایی زیادی ایجاد می کند. به این معنی که من وقت خود را با درخواست از توسعه دهندگان برای انجام کارهای غیرممکن در مشخصات طراحی ، هدر نمی دهم. من درک خوبی از آنچه ممکن است ، چه چیزی نیست و ارزش ارزش تلاش را دارم. "
10. مدیر ارشد محصولات
سامانتا رادوکیا ، بنیانگذار و مدیر ارشد محصولات در Chronicled ، در مدرسه Flatiron تحصیل کرد.
دیگر
رادوکیا می گوید: "من به عنوان یکی از بنیانگذاران استارتاپ ، همه کارها را انجام داده ام ، از نوشتن برخی از کدها و کثیف کردن دستانم نمونه های اولیه ساختمان (در مراحل اولیه شرکت) تا صرف هفته ها با تعریف مشتری از الزامات." "من به عنوان یک مدیر ارشد محصولات ، بیشتر در ساخت یک تیم قوی محصول متمرکز هستم ، که متشکل از طراحان ، مدیران محصول ، مهندسان تضمین کیفیت و اساساً رابط تیم های مهندسی و توسعه تجارت است."
وی از مدرسه Flatiron برای تکمیل مهارتهایی که قبلاً داشت استفاده کرد: "هنگامی که من در مقطع کارشناسی در کالج تحصیل می کردم ، یک شرکت تجارت الکترونیکی تاسیس کردم که در سندیکای بین کانال تخصص داشت. با رشد تیم مهندسی من ، برای یادگیری مهارت جدید به مدرسه Flatiron پیوستم - Ruby on Rails - و در مورد پویایی در تیم های مهندسی اولیه اطلاعات کسب کنید. این یک تجربه عالی بود و واقعاً به من شکل داد که با اعتماد به نفس در ساختن و مقیاس گذاری تیم ها ، همکاری نزدیک با مهندسان و یادگیری درک اسکیل های خاص احساس می کنم. "
11. مدیر اجرایی
مک مک کانل بنیانگذار و مدیر عامل مشاغل شخصی خود ، Taster's Club است. وی همچنین فارغ التحصیل Dev Bootcamp است.
مک کانل سعی می کند "یک بنیانگذار بسیار عملی" باشد. او در توصیف یک روز مشخص می گوید: "من می توانم اشکالات موجود در برنامه وب خود را برطرف کنم ، با تامین کنندگان مذاکره کنم ، گزینه های ویسکی را انتخاب کنم یا با مشتریان صحبت کنم. شغل من نیاز دارد که تمام روز بین زمینه ها جابجا شوم ، یکی از مهمترین آنها این است که طرف فناوری! "
تجربه Dev Bootcamp او چگونه به او کمک می کند: "من می توانم اطمینان حاصل کنم که هنگام ارائه یک ویژگی جدید ، در مورد فن آوری تصمیمات درستی اتخاذ می کنیم ، زیرا - بعد از اینکه خودم یک توسعه دهنده بودم - کار با آنها بسیار آسان تر شد. بسته به زمان مورد نیاز ، من حتی ممکن است این ویژگی را خودم [کد] کنم. ایجاد یک شرکت با ذهن مهندس همه تفاوت ایجاد کرده است. "
میزان تنوع در این مشاغل (و سایر مشاغل) نشان می دهد که فارغ التحصیلی از بوت کمپ شما را به نقشی در توسعه وب محدود نمی کند. بلکه می تواند دریچه های کاملا جدیدی را به روی مشاغلی باز کند که حتی هرگز نام آنها را نشنیده اید.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

71 Comments

Reply buy your essay
6:50 AM on December 8, 2020 
Truly many off beneficial data!
Best Essay writing
buy your essay https://admissionessaywritingservice.com
Reply buy essay paper
11:22 PM on December 10, 2020 
Position nicely applied!!
Best Essay writing
buy essay paper https://buyessayprices.com
Reply write my essay cheap
11:38 PM on December 10, 2020 
You actually ssuggested this fantastically!
Best Essay writing
write my essay cheap https://writemyessaybest.com/
Reply buy essays online
1:08 AM on December 11, 2020 
You sugtgested that exceptionally well!
Best Essazy writing
buy essays online https://buyessaysearch.com
Reply paper writing help
3:19 AM on December 11, 2020 
You stated it fantastically.
Best Essay writing
paper writing help https://toppaperwritinghelp.com
Reply buy essay online for cheap
5:42 PM on December 11, 2020 
Valuable material Appreciate it.
Best Essay writing
buyessay online for cheap https://ordertermpaperonline.com/
Reply buy essays online
7:04 AM on December 12, 2020 
Thahks , I have recently een searching for information about this subject for ages and yours is
the greatest I've came upon so far. But, what ahout the
conclusion? Are you sure concerning the supply?
https://clubcustomessay.com
buy essays online
buy essays online
https://clubcustomessay.com https://clubcustomessay.com
Reply buy essays online
7:12 AM on December 12, 2020 
Thanks , I have recently been searching for informatiokn about this subjeect for ages and yours iis the
greatest I've came upon so far. But, what about the conclusion? Are you sure concerning the supply?

https://clubcustomessay.com
buy essays online
buy essaays online
https://clubcustomessay.com https://clubcustomessay.com
Reply pro essay writing service
6:48 PM on December 12, 2020 
Thanks for ones marvelous posting! I really enjoyed reading
it, you can be a great author.I will always bookmark your
blog and will come bafk very soon. I want to eencourage you too
ultimately continue your great work, have a nice holiday weekend!

https://writinessayideas.com
proo essay writing service
pro essay writing service
https://writinessayideas.com https://writinessayideas.com
Reply order custom term paper
6:24 AM on December 13, 2020 
I think this is one of the most vital info for me. And i'm
glad reading your article. Buut wanna remark on few
general things, The site style is wonderful, the articles is really excellent :
D. Good job, cheers
https://yescheapessaywriting.com
order custom term paper
order custom term paper
https://yescheapessaywriting.com https://yescheapessaywriting.com
Reply college admission essay writing service
7:39 AM on December 13, 2020 
You really make it seem rerally easy tgether with yourr presentation however I to find this topic
to be actually one thing which I feel I would by no means
understand. It seems too complicated and extremely large for me.
I'm taking a llok forward for your next publish, I'll attempt to get
the hold of it!
https://goodenglishessaywriting.com
college admission essay writing service
college adcmission essay writing service
https://goodenglishessaywriting.com https://goodenglishessaywriting.com
Reply college admission essay writing service
7:43 AM on December 13, 2020 
You realy makje it seem really easy together with your presentation however I to find this topic to be actually one thing
which I feel I would by no means understand. It seems too complicated and extremely
large for me. I'm taking a look forward for your next publish,
I'll attempt to get the hold of it!
https://goodenglishessaywriting.com
college admission essay writing service
college admission essay writing service
https://goodenglishessaywriting.com https://goodenglishessaywriting.com
Reply edu birdie
5:23 PM on December 13, 2020 
Incredible points. Sound arguments. Keep up thhe good effort.


https://internationaltopwriting.com
edu birdie
edu birdie
https://internationaltopwriting.com https://internationaltopwriting.com
Reply written assignment
1:20 AM on December 14, 2020 
Hi there, yup this piece of writing is really fastidious and I have learned lot of things from it regarding blogging.

thanks.
http://5faf8f394072a.site123.me/blog/5-college-application-essay-
topics-that-always-work
written assignment
written assignment https://gumroad.com/bestpapertopicsforen/p/can-i-buy-a-research-p
aper-73c03649-1dd4-4685-b7ef-0ec12aabb889
Reply written assignment
1:24 AM on December 14, 2020 
Hi there, yup this piece of writing is really fastidious
and I have learned lot of things from it regarding blogging.

thanks.
http://5faf8f394072a.site123.me/blog/5-college-application-essay-
topics-that-always-work
written assignment
written assignment http://5faf8f394072a.site123.me/blog/5-college-application-essay-
topics-that-always-work
Reply اÙ?جÙ?س Ù?Ù?Ù?
12:33 PM on December 14, 2020 
The one downside I can see from exercising to stretch your genital is that
it's not an in a single day success program.
As a result of it naturally develops the dimensions of your organ, the process is gradual; chances are you'll only see a
big improve after a couple of weeks or so. In plain English, women could also be unaware of this little actuality; that's, for
some of you your persona is so present and pronounced, you
inadvertently cause some men to fold when sex is abound.
They're uncommon, as a result of leaked intercourse tapes could
lead to getting the death penalty due to their laws.
Laws and legal definitions are put forth by societies
to guard younger people from exploitation and abuse.
In the meantime, the males who are doing the rescuing lose their
own sense of power by giving it away to their women. Another factor about
timid men is the worry of a girl taking control of sex, which of their mind diminishes manhood.

Generally, males would act bravely and nobly by doing no matter deeds the
noble lady asked of him in order to show his dedication. https://sexjk.com/%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%A7-%D8%AE%D9%84%D9%8A%D9%
81%D8%A9-%D8%A8%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%81%D9%8A
Reply اÙ?جÙ?س Ù?Ù?Ù?
12:34 PM on December 14, 2020 
The one downside I can see from exercising to stretch your genital is that it's not an in a single
day success program. As a result of it naturally
develops the dimensions of your organ, the process
is gradual; chances are you'll only see a big improve after a couple
of weeks or so. In plain English, women could also be unaware of this little actuality;
that's, for some of you your persona is so present and pronounced, you inadvertently cause some
men to fold when sex is abound. They're uncommon, as a result of leaked intercourse tapes
could lead to getting the death penalty due to their laws.
Laws and legal definitions are put forth by societies to guard younger people from exploitation and abuse.

In the meantime, the males who are doing the rescuing lose their own sense of power by
giving it away to their women. Another factor about timid men is the worry of a girl taking control of sex, which of their mind diminishes manhood.
Generally, males would act bravely and nobly by doing no matter deeds the noble lady asked of him in order
to show his dedication. https://sexjk.com/%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%A7-%D8%AE%D9%84%D9%8A%D9%
81%D8%A9-%D8%A8%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%81%D9%8A
Reply academic essays
10:19 PM on December 14, 2020 
I got this web page from my friend who told me regarding this
website and at the moment this time I am browsing this web page and reaeing
very informative articles or reviews here.
https://topessaytech.com
academic essays
academic essays
https://topessaytech.com https://topessaytech.com
Reply legal essay writing service
6:43 PM on December 17, 2020 
Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!


https://globalwritinganessay.com
legal essay writing service
legalessay writing service
https://globalwritinganessay.com https://globalwritinganessay.com
Reply legal essay writing service
6:46 PM on December 17, 2020 
Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your website is
great, as well as the content!
https://globalwritinganessay.com
legal esday writing service
legal essay writing service
https://globalwritinganessay.com https://globalwritinganessay.com